Letecký průmysl

Součásti do leteckého průmyslu se vyznačují přísnými bezpečnostními normami a vysokou kvalitou. Naše zařízení jsou zárukou pro dosažení těchto cílů.

Energetika

Rozsvítit světlo, zapnout televizi anebo pustit vodu – těmto běžným situacím předchází dílčí činnosti. Na řadě z nich se podílí i naše společnost dodávkou zařízení, které jsou určeny do nejnáročnějších provozů, např. elektráren, tepláren, těžebních věží apod.

Přesné strojírenství

Našimi zařízeními zajišťujeme vysokou stabilitu procesu výroby v požadované kvalitě. Společně s těmito produkty dodáváme i výrobky a podcelky, které jsou použity např. v obráběcích strojích.

Kolejová vozidla

Tato oblast je specifická tím, že v jednotlivých zařízeních je nutno skloubit požadavky na kvalitu a bezpečnost vztahující se na rozměrově náročné dílce, které jsou součástí podvozků nákladních vagónů. Převážně dodáváme upínací přípravky a jednoúčelové zařízení pro výše zmíněné části a některé části železniční dráhy, např. podkladnice, mostovky a spojky.

Lodní doprava

Kvalitou našich zařízení jsme uspěli i ve společnostech zajišťujících výrobu strojních součástí, které jsou určeny pro oblast lodní dopravy, vyznačující se vysokými nároky na kvalitu a životnost. Příkladem toho jsou upínací přípravky pro obrábění bloku motoru (18, 20 a 24 válců). Přípravky pro obrábění ojnic motorů a přípravky pro výrobu systému vstřikování common rail.

Zdravotnictví

V oblasti zdravotnictví jsme uspěli s našimi zkušenostmi při vývoji a realizaci částí linek na výrobu kapslí pro léčiva, doplňky stravy atp. V oblasti zdravotnictví chceme dále rozvíjet doposud nabyté zkušenosti.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.